Участь факультету інженерії, транспорту та архітектури у виставці «Хмельницький освітній»

28 вересня, з нагоди Дня міста Хмельницького, на центральній алеї парку ім. М. Чекмана проходила виставка «Хмельницький освітній», на якій заклади професійно-технічної та вищої освіти презентували себе.

Долучився до заходу і Хмельницький національний університет, зокрема і факультет інженерії, транспорту та архітектури.

Кафедри факультету, зокрема: архітектури та містобудування; галузевого машинобудування та агроінженерії; машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем; технології машинобудування; трибології, автомобілів та матеріалознавства, представили спеціальності та освітні програми за якими проходить підготовка фахівців.

До уваги гостей свята були представлені наукові розробки викладачів та студентів,

вироби художнього-прикладного мистецтва.

Усі охочі мали змогу поспостерігати за роботою міні робота, приладів для тестування автомобільного транспорту, рекуператора, редуктора надрукованого на 3D-принтері, познайомитися із роботою мобільної сонячної електростанції та дізнатися про зелену енергетику, роздивитися в мініатюрі замки і палаци, виготовлені на 3D-принтері, студентські роботи з графічної практики.

Також гості виставки змогли придбати виконані студентами роботи з графічної практики, надруковані на 3D-принтері мініатюри.

Виручені за це кошти підуть на допомогу збройним силам України.

Заступник декана ФІТА

Надія ГРИПИНСЬКА