Делегація міського району Прага 6 (Чехія) в лабораторіях факультету інженерії, транспорту та архітектури

29 вересня 2024 року до Хмельницького національного університету завітала делегація з міського району Прага 6 на чолі з старостою  муніципалітету Якубом Стареком. Разом із ним до складу делегації увійшли радник з питань фінансів Зденек Глінський та радник з питань транспорту Онджей Матей Грубеш.

Делегація відвідала науково-дослідні центри факультету. Олег Поліщук, декан факультету інженерії, транспорту та архітектури та доктор технічних наук, професор кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії В’ячеслав Харжевський показали Центр SOLIDWORKS, де відбувається навчання та наукові дослідження з використанням сучасних інженерних програмних продуктів.

Доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Павло Майдан провів гостей до Навчально-наукового центру систем автоматизації і електроприводів SIEMENS, де ознайомив із сучасними технологіями автоматизації та електроприводів, які використовуються у навчальному процесі та дослідницькій роботі.

Такі візити відкриють нові перспективи для спільних наукових досліджень, обміну студентами та викладачами, а також реалізації спільних проєктів, спрямованих на розвиток інновацій та покращення освітнього процесу.

Декан ФІТА

Олег ПОЛІЩУК